| HyenaV2 a întrebat:

Am nevoie de un program pentru repararea erorilor de windows sau niste informatii despre problema cu Blue Screen

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Foloseste glary utilities sau tuneup utilities. Faza cu blue screen poate sa fie si o cauza hardware nu neaparat software! Citeste cu atentie penultimul rand sa vezi cauza.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E un driver prost actualizat sau problema interna ori windows prea vechi, mai bine reinstaleaza windowsul.

| HyenaV2 explică:

Am gasit un program "blue screen view" si am mai multe probleme: cateva de la directx una de la nividia si restul de la windows sad

| tricky22 a răspuns:

Eu zic ca cel mai bine ar fi sa dai un format la pc happy

| mario1234 a răspuns:

Blue Screen? Hmm este data in cele mai multe cazuri de tot ce tinede Hardware, iar pentru un program pentru curatenie in ceea ce tine erorile eu am Kcleaner, ti`l recomand.