| Elly17Elly a întrebat:

Buna am nevoie sa stiu ce canale sunt pe Digi pachetul de baza. Vreau sa ma mut de la Dolce. Dau funda cine le stie pe toate.

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Astea-s:
http://www.rcs-rds.ro/personal-tv?t=satelit&pachet=baza
Daca ești fan Discovery, atunci nu cred că vei trece la erdeesh, deoarece acest canale lipsește, dar în schimb o sa le ai pe ale lor.Și eu îs client Erdeesh și îmi lipsește acel post, dar îl am pe Pc.Succes

1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Dolce ține de Telekom. Dacă îți schimbi cablul să nu îți schimbi si telefonul ca poate nu vei mai avea semnal la el (la telefon).