| Blosssom a întrebat:

Am nevoie URGENT de ajutor...Am adaugat muzica cu autoplay pe hi5 de pe mixpod.com si acum vreau sa o dezactivez.Cum procedez? Eu am sters melodiile din playlist, dar tot imi apar pe hi5 straight face

3 răspunsuri:
| Puffy_1082 a răspuns:

Ai incercat sa stergi codul de la sectiunea unde l-ai adaugat?

| Blosssom explică:

Habar n-am unde l-am pus straight face

| DomnuDari a răspuns:

Nu stiu exact ce fel de player ai pus, dar daca este aplicatie sterge aplicatia, sau daca este sub forma de cod, intri la sectiunea unde ai pus codul respectiv si il stergi.