| Anda_7636 a întrebat:

Am nevoie urgent de ajutorul vostru. Mi-am uitat parola de la messenger si nu stiu cum sa mi-o schimb. AJUTOR! crying Dau fundita pentru asta. PROMIT

Răspuns Câştigător
| TheExpert01 a răspuns:

Https://edit.europe.yahoo.com/......forgotroot aici dar trebuie sa mai stii raspunsul asta e singura cale funda? si vot plzzz macar vot inteligent and folositor?

2 răspunsuri:
| TheExpert01 a răspuns:

Merge sigur merge

| lucikita a răspuns:

Cind vreai sa te loghezi in mess, este o optiune mai jos de password "ai uitat parola" si dai un click pe ea! apoi scrii email-ul pe care l-ai alternat cind ti-ai facut cont! Bafta!