| relaxo a întrebat:

Buna am niste prieteni in Italia si as vrea sa stiu care este cea mai iftina mtoda de ai suna intr-o reta mobila.

2 răspunsuri:
| piciuk a răspuns:

Daca au cartela de cosmote cu roaming activat poti sa-i suni sau sa le trimiti mesaje, se ia din minutele si mesajele extraoptiunii tale. cel mai avantajos ar fi sa ii suni pe un numar de fix si sa folosesti minutele internationale.

| MirelusRoxi a răspuns:

I-ati cartela de Vodafone si sphne-le si lor sa faca la fel. Crede-ma ca, costa mai putin.
Funda?