| portocala11 a întrebat:

Bună! Am o imprimanta HP cu laser. Știe cineva ceva lasere compatibile cu imprimantele HP? Nu as cumpăra de fiecare data când se termina unul original, deoarece este o diferență mare de preț între unul original original unul compatibil. MODEL: HP Laser Jet M140w

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Se numesc tonere, nu lasere. Nu ești în Star Wars. Caută un copy center in orașul tău, ei se ocupa cu așa ceva au furnizori pentru tonere compatibile cu modelele uzuale.

| flixbuster a răspuns (pentru VoidEternal):

Poate sa incerce cu asa ceva :)

https://www.disneystore.eu/......73570.html

| portocala11 explică (pentru flixbuster):

Chiar la asta ma refeream, nu ma așteptam să înțelegi de ce am nevoie, mulțumesc pentru link, nu cred ca era nevoie de astfel de răutate din partea amândurora.

| flixbuster a răspuns (pentru portocala11):

Chiar nu a fost cu rautate, a fost o gluma plecand de la mentionarea Star Warswinking

Mai radem si mai glumim si noi ca viata e grea.
Nu s-au folosit injurii, jigniri, atacuri la persoana. Totul e ok.

Spor la tiparit!

| kalasnicov22 a răspuns:

Este diferenta de pret dar si de calitate.