| DeliaaaMary a întrebat:

am o imprimanta lexmark x2550 si mi-am pierdut cd-ul cu programul de instalare, ma puteti ajuta si pe mine daca as putea lua de undeva acest program? Va rog foarte mult!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca sistemul de operare Microsoft este ulterior multifunctionalei, atunci o poti instala si fara CD. Conecteaz-o la calculator si incearca asa: Start(sau My Computer)/Control Panel/Printers an Faxes si trebuie sa-ti apara iconul Lexmark. Dai dublu clic pe acesta si iti apare o fereastra de instalare Printer Wizard, unde urmezi pasii ceruti. Tot din Control Panel/Scanners and Cameras poti instala scanerul, cu Scanner and Camera Wizard. Succes!

3 răspunsuri:
| Slavian a răspuns:

Selecteaza ce windows ai : http://www.siliconguide.com/drivers/device/8/
Sper sa-ti mearga! :)

| Oxandero a răspuns:

Hello!
Aici gasesti programul de instalare: http://support.lexmark.com/......ttp?/index
Selectezi sistemul de operare, apoi downloadezi driverele si softul respectiv.
Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da