| mikko a întrebat:

am o întrebare care îmi da de gândit de câteva zile.
Exista Metin 35? Daca da este RO? și chiar dacă este îmi puteți da va rog un link de unde îl downloadez? Mulțumeschappy!

Răspuns Câştigător
| nutty a răspuns:

Existabig grin. Dar e in chineza.

2 răspunsuri:
| Happy a răspuns:

Nu stiu sigur big grin dar daca gasesc de unde il poti donwloada daca gasesc iti voi transmite imediat

| razvanmario a răspuns:

Sal! exixta intr-adevar metin 35 si nu este RO, metin 35 esti in chineza da poti sa-l faci si in romana cum mi l`am facut eu... da asta a fost acum mult timp acum am serveru meu de metinwinking da-mi add la id rzv_yo_the_best si te ajuthappy