| Bhai_Andrada_1994 a întrebat:

Am o intrebare...:cum se transmite muzica de pe youtube pe telefon prin cablu de date.V-a rog raspundeti-mi cat mai repede...

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Scrie pe google "youtube to mp3" si apar site-uri care te ajuta sa treci fisierul din format video in mp3. Trebuie doar sa selectezi linkul de youtube destinat piesei (partea de sus, la adresa) si sa il pui prin "paste" ("lipire") pe site-ul care te ajuta sa-l faci mp3. Odata salvata pe hard, conectezi telefonul la calculator prin cablu de date si copii piesa de pe pc in memoria telefonului. (cand conectezi telefonul la pc, pe ecranul mobilului s-ar putea sa apara niste optiuni ce trebuie selectate pentru a realiza comunicarea intre telefon si calculator - sa ai grija si la acest aspect).

2 răspunsuri:
| Hexiled a răspuns:

Ori prin cablu de date sau bluthut depinde de pc daca are sau nu funda?

| Rebell19 a răspuns:

Pai...nu cred ca se poate, dar poti sa descarci muzica happy baftawinking