| NyKol3 a întrebat:

Am o intrebare e urgent. sper sa ma ajutati! Cum pot sa bag din calculator pe telefon poze? cu cablul de date( USB)?
Dau fundita! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| LoveYourEyes a răspuns:

Bagi cablul de date si pe tel ar trebui sa iti apra Pornire disp stocare USB.dai acolo si in pc o sa ti se deschida o fereastra.Dai pe Open folder to view files. Apoi dai pe Bluetooth apoi pe images si le tragi din pc acolo. sper ca te.am ajutat, funda?batting eyelashes

1 răspuns:
| Kiduu4 a răspuns:

Pai conectezi cablul USB la calculator. Dupa pe monitorul calcucatorului o sa iti apara o iconita ca in telefonul tau happy Mergi la folderul din iconita unde vrei sa iti bagi pozele. Dupa accea selectezi poza din calculator si o pui in floderul acela happy P.S : Daca ai vreau Smasung Galaxy Telefon pe telefeon o sa itit apara un buton daca vrei sau nu sa conectezi cablul USB ii dai acccept sau ce scrie pe buton happy
Si dupa ce ti-ai pus pozele scoti pur sai simplu Cablul happy
Funda! puppy dog eyes?
P.S : Daca iconita ti se va inchide du-te pe : "COMPUTER" si o sa itit apara acolo Storage butonul cu iconita dai click pe el si iar o sa iti para iconita happy