| falcao07 a întrebat:

am o intrebare. Mi-am cuparat un stik de 4 GB si mi s-a spus sa il formatez pentru ca are doar 3, 95 MB insa cand incerc sa il formatez capacitatea maxima e tot de 3, 95 Mb din ce cauza? multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Http://www.partition-tool.com/personal.htm Descarci, instalezi si vezi ce apare cand e stick-ul conectat.

| K0sti a răspuns:

Bai sa fie, cine ti-a spus aiureala aia? De unde l-ai cumparat, din piata? Ala ori e defect, ori aia numai firma de calculatoare nu e daca vine cu asemenea indicatii!