| tonic11 a întrebat:

BUNA, am o intrebare, se poate juca assassin's creed brotherhood multiplayer in varianta PC? va rog frumos sa-mi spuenti.NU UITATI DE

Răspuns Câştigător
| bog16 a răspuns:

Da se poate juca si va aparea pe 18 martie. multiplayerul este inclus in cd cu singleplayerul

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Da...defapt e un joc axat pe asta!

| X a răspuns:

Nu se poate juca pentru ca inca nu a aparut in varianta pc. aceasta va fi lansata in1-2luni

| cornel2121 a răspuns:

Assassin's creed brotherhood pentru pc nu a aparut.

| tonic11 explică:

Stiu ca nu a aparut varianta pentru pc, apare in martie dar cand va aparea se va putea juca multiplayer pe pc?

| simi1234 a răspuns:

Cum miasi putea face la assassins creed revelation un sv piratat

| simi1234 a răspuns:

Io nu am scris asta