| S0rina a întrebat:

Buna!happy Am o mare problemacu tastatura! Nu-mi mai merge litera "i'. Nu vreau sfaturi cum sa o fac sa mearga, dar vrau sa-mi spuneti cum as putea sa- i schimb locul ( de ex. sa apas pe litera "t" si sa-mi apara "i". Va rooooooooog ajutati-ma! sad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate e imposibil ca si cand ai zice sa apesi pe perete si sa se aprinda becul...trebuie sa desfaci si sa cureti sau eventual sa iti o tastatura nu e asa scumpa happy

5 răspunsuri:
| Nyghtshadow a răspuns:

Exista o sansa sa poti schimba din BIOS chestia asta insa depinde de BIOS (de exemplu la unele laptopuri poti interschimba ctrl si fn) insa cel mai probabil va trebui sa iti schimbi tastatura.

| FesCuDungi a răspuns:

Problema pe care o ai tu se poate remedia doar daca schimbi tastaturahee hee

| sufletista21 a răspuns:

Eu zic sa apesi start->all programs->accessories->accessibility->on screen keyboard VOILA. dar asta nu te scapa de cumpararea unei tastaturi.

| Ady2098 a răspuns:

Foloseste litera "y"

| yonootz321 a răspuns:

Se poate face un soft "la comanda" care sa faca ceea ce vrei tu. Dar cu siguranta te-ar costa mai mult decat o tastatura noua.