| R0011 a întrebat:

Am o mica problema... Am un mp4 exact asa >-- http://www.google.ro/......tp?/imgres r:9, s:42&biw=1280&bih=798
Pot pune pe el filme, imagini, muzica, jocuri, etc. Imaginile le pot vedea, dar am pus un film si nu merge... Stie cineva care este cauza`? Imi trebuie vre`un program anume? Ce sa facc? Va rog urgent! FUNDAAA!

2 răspunsuri:
| kolcov a răspuns:

Probabil ai memoria insufiecienta sau nu suporta mp4-ul happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil ca nu iti merge formatul. avi sad nu ai ce sa-i faci