| dyna_1486 a întrebat:

Buna!happy
Am o mica problema cu arhiva de la YM 11, e foarte aiurea, sunt doar parti din conversatii si sunt imprastiate peste tot, sper ca intelegeti la ce ma referbig grin
acum intrebarea mea e:daca sterg versiunea asta si o reinstalez pe cea de dinainte imi mai ramane arhiva? intreaga si aranjatabig grin ca ma dispera cum e acum!
cine stie? multumesc muult d tot! >:d

Răspuns Câştigător
| PaduraruAlin a răspuns:

Salut.Intra in C:\Program Files\Yahoo!\Messenger\Profiles sau unde ai instalat mess, si copie folderul profiles pe desktop sau in my documents. Apoi dezinstaleaza versiunea, instaleaz-o pe cea dorita si pune folderul peste cel existent deja.