| CityOfSatan a întrebat:

Am o nelamurire,de un timp incoace, cand intru pe Google Chorme imi apare un avertisment cum ca profilul meu nu functioneaza corect iar unele programe ar putea fi compromise(ceva de genul).imi puteti spune si mie care e problema si ce as putea sa fac? Mersi!

Răspuns Câştigător
| Manuela18 a răspuns:

Buna! Probabil ai prea multe extensii active si cand se activeaza iti apar neregulile. Incearca sa dai un log out sau deconecteaza-te de pe profilul creat pe chrome si uita-te la teme la extensiile active etc E posibil sa fie virusate. Bafta.

| CityOfSatan explică (pentru Manuela18):

Mersi!

| CityOfSatan explică (pentru Manuela18):

Dar nu am cont, unde sa intru mai exact?

| Manuela18 a răspuns (pentru CityOfSatan):

Tot asa la setari sa intri si iti apar extensiile active si le stergi sau le modifici cand sa apara active.

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Dezinstaleaza-l apoi instaleaza ultima varianta de Chrome.