| ivande3a a întrebat:

am o problema, am mutat un joc dintr-un folder in altul, iar acum nu merge jocul, mai preciz este vorba de sims 3. Ce pot sa fac in afara de al instala din nou? Multumesc

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai pe google cum se intaleaza un joc si iti va arata pas cu pas un tip pe calculatorul lui

| Ingerasull99 a răspuns:

Ar mai fi o chestie sa ii dai last known good configuration, apasand tasta f8, atunci cand se face identificarea componentelor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie pune-l inapoi in folderul sau si sa-r putea sa mearga cred id: mov_adriana

| jabiilord a răspuns:

Punel la loc de unde l-ai luat.
In principiu cred ca l-ai luat de aici:
c:\program files\folderul jocului\fisierele jocului\
Daca nu respecti ordinea asta la fisiere atunci nu are cum sa iti mearga.

| ivande3a explică:

Am rezolvat, l-am instalat din nou.