| Constantinescu_Cristina-Stefania_1993 a întrebat:

am o problema. Am scos floppy din unitate, însă la pornirea calculatorului trebuie sa apăs în permanență F1 ca sa pot porni calculatorul. Totodată am scos Si DVD-ul pt ca nu mai mergea. De atunci calculatorul merge foarte greu. Întrebarea este, cum pot scăpa de eroarea aia cu F1, si dacă asta pot face ceva sa meargă mai repede calculatorul. Mulțumesc frumos!

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Extraordinar...si nu intri in BIOS sa-i dai "disabled" la floppy ca sa nu mai caute dupa el, odata ce l-ai scos? Complicat...

| TudyCFR a răspuns:

Exact aceeasi problema o aveam si eu la orele de informatica la scoala si nici inginerul de sistem nu o stia rezolva nu gasea o solutie sa o faca deci ramai cu ea.

| K0sti a răspuns (pentru TudyCFR):

Inginerul tau de sistem sa se apuce de spatii verzi, sa lase IT-ul...