| Roxytta a întrebat:

Am o problema cand incerc sa dau add cuiva pe messenger, eu nu pot da add, doar altii imi pot da, dar eu nu ii vad in lista ci se duc la Address Book jos de tot unde se termina lista la messenger,

1 răspuns:
| DarkEyesR a răspuns:

Si eu am patit asta, trebuie sa astepti macar 2 zile fara sa bagi pe nimeni in lista.....eu am patit asa cand mi-am facut alt id si am bagat mai multi dintr-o data si de asta nu mi-a mers. Sper sa reusesti, succes!