| cristiyna a întrebat:

Am o problema, casutele de la facebook s-au facut galbene iar e-mailul si parola imi raman in casute.Ce pot face sa nu mai apara asa? Funda

5 răspunsuri:
| xPoc a răspuns:

Unde te inregistrezi trebuie sa iti mai jos 2 sau 3 casute mici si te intreaba daca vrei sa iti ramana parola... daca nu vrei sa iti ramana trebuie sa iti ramana casuta aia goala

| cristiyna explică (pentru xPoc):

Casuta este goala dar tot raman e-mailul si parola.

| cristiyna explică (pentru xPoc):

casutele sunt goale toate dar tot raman acolo e-mailul si parolasad

| xPoc a răspuns (pentru cristiyna):

Atunci dupa ce te deconectezi scrie un email la vrajeala si o parola...dai logare si il lasi sa dea eroarea aia care zice ca nu e buna emailu etc. si o sa ramana alea care leai scris u la vrajeala

| Kariman a răspuns:

Inainte sa te loghezi da nu ma deconecta dedesubt la prima casuta.