| Christyne a întrebat:

Am o problema cu mess`u.Nu imi mai apare pozastraight faceIn lista inloc de poza apare capatana aia galbena si cand deschid fereastra de convorbire avatarul imi este negrustraight face. Chiar daca am reinstalat mess`u tot asa face.Si in + nu imi apare nici poza celorlalte persoane. Ce o fi?

4 răspunsuri:
| Annitu a răspuns:

Si mie mi se întâmplă acelaşi lucru.

| viatadecacatt a răspuns:

Nu stiu ce are, de ieri seara e asa si nu numai la tine.sla mine, la mai multi.Trebuie sa asteptam un timp si o sa isi revina!

| daniDeeDee a răspuns:

Am yahoo messenger 10 si la fel patesc si eu. sad

sper sa-si revina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asteapta un timp.
Asa am patit eu ierihappy