| Lungu_George_1983 a întrebat:

Buna am o problema cu mouseul, cand il bag in locul unde trebuie bagat merge mouseul cam 30 de secunde si dupa nu mai merge... Astept raspunsul?

2 răspunsuri:
| johannes a răspuns:

Control Panel\Hardware and Sound\Devices and Printers vezi daca e de acolo problema daca nu e ceva ori de la mouse ori de la usb sau unde bagi tu cabluwinking

| FrageAntwort a răspuns:

Şi eu am avut aceeaşi problemă cu mouse-ul. Am mers cu el la un service pentru calculatoare şi mi-a spus ca singura soluţie este să-mi cumpăr unul nou, ceea ce am şi făcut, rezolvănd problema.