| ClaudiaM_8242 a întrebat:

Am o problema cu PC, nu mai pot pune poze pe profilurile de socializare, dau browse dar nu se intampla nimic.am facut unele modificari la control panel dar nu stiu daca este din cauza asta.multumesc frumos.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poate fi si din cauzafirusilor, mai bine instaleaza windowsul ca daca virusi tiau mancat din win32. pe degeaba mai bagi antivirus sau altele
safatu meu este sati bagi windosul din nou

| ClaudiaM_8242 explică:

Nu-mi pot pune poze pe facebook de ex, nici pe mess, dau browse sa adaug poze dar nu se intampla nimic, si banuiesc ca este din cauza ca am setat eu unele lucruri in control panel, nu stiu, parerea mea, poate ma insel.nu stiu cum sa rezolv problema.multumesc frumos