| Nxisbs a întrebat:

Buna, am o problema la Facebook, cand dau sa adaug sugestii de prietenii nu-mi arata pe nimeni, nici daca dau la contacte, este contul facut cam de o saptamana si nu-mi arata pe nimeni la sugestii, nici contacte, nimic îmi arata doar "no new request" am încercat sa vad daca am setarile bune si da. Stie cineva de ce nu-mi arata si cum sa fac sa-mi arate?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este total corect, fiindca ai cont nou fara prieteni, iar FB-ul nu detecteaza nici un prieten comun, ca sa-ti sugereze alti prieteni.

| Nxisbs explică (pentru Violleta2022):

Am vreo 150 de prietenii. Si tot nu-mi sugereaza nimic…

| Cipi1212 a răspuns:

Sugestiile de prietenie ți le dă cei de la Facebook.