| Quest a întrebat:

Am o problema la PC, De diecare data cand il deschid totul merge bine vreo 5 minute, dar dupa aia lucra incredibil de incet, de exemplu dau un click dreapta de desktop si trebuie sa astept aproape un minut intreg ca sa apara ceva si daca dau un refresh asta dureaza vreo 2 minute (intre timp imi apare clepsidra). Iar pe internet nu mai merge nimic (jocuri, clipuri video, etc), decat site-urile unde e numai scris (gen Wikipedia).

Va rog daca puteti spuneti-mi si mie care e problema si cum sa o rezolv (funda+vot).

Multumesc!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Fa o optimizare sistem cu programul asta de aici
http://romania-inedit.3xforum.ro/......ro_V3_7_3/
Dupa lansare program da clik pe GRIJA!

2 răspunsuri:
| Curiosu a răspuns:

Incearca sa faci o defragmentare si daca asta nu merge atunci instaleaza iar windows-ul

| Catalin_3561 a răspuns:

Schimba windosul sau nu stiu fa o defragmentare a partitiilor happy