| Anonim55452 a întrebat:

Am o problemacu calculatorul! Mi sa marit imaginea si nu stiu cum sa o reglez. NU mi sa marit numai net cii totul! Am Windows Vista, ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Kayle a răspuns:

I-ai schimbat rezolutia :).
poftim : http://windows.microsoft.com/en-au/windows-vista/change-screen-resolution

5 răspunsuri:
| victoreanu a răspuns:

Click dreapta pe desktop - proprietati - desktop resolution si setezi 1024 x 728.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra la proprietati?
si de acolo

| Edyshk2013 a răspuns:

Click dreapta pe dekstop, propietati si screen resolution si seteaza pe 1024 x 728 funda?

| DeeaDyy11 a răspuns:

Incearca un restarthappy

| Anonim55452 explică (pentru DeeaDyy11):

I-am dat o gramada pana acum dar nu merge! sad