| IovanIulian a întrebat:

.am o tableta Allview 3 Connect si nu mai imi functioneaza touchscreen-ul la ea. Imi merg butoanele de volum si de deblocare dar touch-ul nu, si nu pot nici sa o inchid....HELPP! dau FUNDA :d

5 răspunsuri:
| InTheAir a răspuns:

I s-a dus touch-ulwinking pe mine m-a tinut 3 zile..tot de la Allview. Ii faci retur la magazin - daca e noua - si iei alta ( de preferat alta firma...).

| IovanIulian explică (pentru InTheAir):

Pai si nu se mai poate repara?big grin

| LoLiTaa13 a răspuns:

Touchscreen-ul este foarte greu de reparat, mai bine o duci undeva la cineva care se pricepe la chestii din astea. De inchis poate o sa se inchida cand se descarca. Bafta happy!

| IovanIulian explică (pentru LoLiTaa13):

Aha.....pai o sa o duc inapoi si o sa o trimita probabil in service sau o sa imi dea alta... sper sa mai mi-o ia inapoi ca o am de vreo 2 luniwinking

| InTheAir a răspuns (pentru IovanIulian):

Daca e in garantie, doar service-ul poate s-o "prelucreze" ( ca sa iti ramana valabila garantia in continuare ) sau sa o schimbe.