| anonim_4396 a întrebat:

Am o tableta fly touch 6. I-am pus calbu de internet RDS fix. Spuneti-mi va rog ce setari sa fac.Adica sa fac ca la calculator cu user si parola.Raspunsul cel mai rapid si util primeste funda

Răspuns Câştigător
| Gas a răspuns:

Vezi daca nu ai optiune sa faci retea DHS prin pppoe ca sa poti sa adaugi userul si parola.

1 răspuns:
| skama18 a răspuns:

Tableta e tot pe sistem de operare.deci faci exact k la un pc reteaua, sfatul meu sa iti cumperi un router wi-fi, e mai practic si poti sta si la wc laughingcu tableta