| Prajiturica15 a întrebat:

Am o tableta Galaxy Tab2 si de mai bine de o luna nu mai raspunde la nicio comanda.Doar pot s-o deschid.Nici sa am contectez la Wi-Fi nu ma lasa.Cum as putea sa o resetez? Dau funda si mii de multumiri celor care ma pot ajuta.Va multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Inchide-o, apasa butonul Vol+ si Power, cand se deschide ai o optiune acolo "wipe all data", asa o resetezi de tot.

| Prajiturica15 explică (pentru al3xander):

Voi pierde absolut tot sau doar ce mi-am instalat dupa cumparare? Imi vor ramane aplicatiile care erau deja instalate la cumparare?

| al3xander a răspuns (pentru Prajiturica15):

O va reseta si o va face ca in fabrica deci iti va ramane doar cu aplicatiile deja instalate din fabrica.