| amy3semj1405 a întrebat:

am probleme mari cu laptopul. Nu stiu ce naiba am facut si se aude cam ciudat la el...adica stiti la un concert cand sonorizarea e proasta se aude ceva de genul e cam asa se aude si la mine. Ce pot face si cum se rezolva? Stiu sigur ce e de la setari pentru ca am incercat sa fac sa se auda la ambele boxe - pentru ca nu se aude decat la una cu toate ca sunetul e egalizat- si am dat pe nu stiu c setare si acum nu isi mai revine chiar daca am dat inapoi. va roog ajutati-ma pas cu pas va roog sunt disperata.

Răspuns Câştigător
| alex1991 a răspuns:

Vezi langa ceas ca e softu de la placa de sunet (de obicei realteck) si la setari e toata chestia ai ales vreun environment. vezi poate gasesti butonu de reset.

4 răspunsuri:
| costyvas a răspuns:

Buna. Incearca sa il duci la un service la garantie... e posibil sa ti se fi ars a doua boxa. Costi

| amy3semj1405 explică:

Ms. tocmai de asta na temeam

| Incubus a răspuns:

Incearca daca se aude in casti si daca se aude si in ambele casti si sunet curat ai probleme cu difuzoarele daca se aude tot asa poate fi din setari dar va trebui sa spui si unde ai umblat:in placa de sunet(in soft)sau in programul pe care il folosesti pentru sunet(te mai poate ajuta sa rezolvi problema si daca se aude doar muzica asa si nu si sunetele de avertizare ale windului)nu pot sa spun prea multe din ce ai spus in intrebare, va trebui sa revi cu mai multe detalii

| amy3semj1405 explică:

Da chiar asta am facut incercand sa remediez boxele. Ms mult