| anonim_4396 a întrebat:

Am pus un videoclip pe youtube iar apoi am vrut sa il sterg. In incercarea mea de a-l sterge am facut ceva si acum nu imi mai apare la videoclipurile mele. Mi-am sters contul pentru ca am citit ca daca ti-l stergi automat se sterg si videoclipurile pe care le-ai pus. Dar e tot pe net cu numele meu acolo. Cum fac sa nu mai apara pe net?

2 răspunsuri:
| DoarImpreuna a răspuns:

1. Clic pe numele tau in youtube
2. Manager video
3. Bifa la clipul de sters
4. De la Actiuni alege Stergeti.

| Anonimgirltpu a răspuns (pentru DoarImpreuna):

Nu pot sa bifez clipul pentru ca nu imi mai apare, dar in schimb pe net apare.