| needtoknow2 a întrebat:

Am si eu cateva intrebari. cand imi deschid/inchid laptopul csoate un sunet ciudat, ca un scurt circuit. De la ce poate fi? Mi-a spus cineva ca ar putea fi de la windows dar imi vine greu sa cred treaba asta. In afara de asta, miroase putin a incins, are ceva defect in el sau e de la praf? Il am de 3 ani si nu i-am schimbat win dows-ul niciodata big grin

Răspuns Câştigător
| SouLIce a răspuns:

S-ar putea sa fie de la conectori ecranului
cand il inchizi sa se atinga pe acolo si face un scurt mic

| needtoknow2 explică (pentru SouLIce):

Mersi mult. Sper sa nu bubuie nimic pana rezolv.

3 răspunsuri:
| SouLIce a răspuns:

Desfal si uitate prin el
Daca zici ca miroase a ars si scoate un sunet ca si cum ar face scurt circuit s-ar putea sa fie chiar un scurt circuit

| needtoknow2 explică (pentru SouLIce):

Ok, mersi. Totusi, se intampla treaba asta cu sunetul ciudat de vreo cateva saptamani. Daca ar fi un scurtcircuit n-ar fi trebuit sa se intample ceva rau pana acum?