| Diiiaaa a întrebat:

Am si eu o intrebare. Am telefon fix cu ecran(merge cu baterii) insa bateriile nu tin foarte mult adica maxim 2-3 saptamani. Vecina mea are telefon tot asa insa pe ea bateriile o tin chiar si un an. Am incercat chiar si sa cumpar baterii speciale pentru telefon insa nu au tinut mai mult ca celelalte. Oare problema este la telefon? Mentionez ca este luat din magazin, cu certificat de garantie.

Fundita+vothappy

Răspuns Câştigător
| danyk7 a răspuns:

Tot ce trebuie sa faci este sa cumperi baterii rencarcabile!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SPAMu.php?user=Distrugere

| chelie91ptm a răspuns:

Depidne cat vorbesti la telefon. daca ea vorbeste o data pe an tot la fel o tine. depinde si ce baterii folosesti. daca ai din astea 777 e bine ca te tin si atat. happy

| JojoMuc a răspuns:

Sa nu fie de la CIP.
Du-l in service de unde il ai