| NeVeR4NeVeR a întrebat:

Am si eu o intrebare.Cine stie un program de filmat infara de fraps, hypercam sa fie bune si de a filma intre timp ce joc un joc(adica sa filmeze ce fac eu pe joc). Sper ca ati inteles.Multumesc

Răspuns Câştigător
| ionut_8984 a răspuns:

Pot sa-ti dau acest link http://www.panalu.net/search/label/DESKTOP este un site unde gasesti mai multe programe toate gratuite cu care poti sa filmezi in timp ce joci sau sa faci tutoriale video, vezi care iti place mai mult

1 răspuns:
| NeVeR4NeVeR explică:

Ionut,multumesc din toata inima.