| AndreyIstetul a întrebat:

Am si eu o intrebare cu mai multe subpuncte:
Cum pot sa creez/modific un fisier dll/cfg/epk? Exista un program special sau ceva din PC?
Ce alte tipuri de fisiere care le folosesc programele imi mai puteti spune?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai simplu mod este acela de a da click dreapta pe fisierul respectiv, Open with si browse la Notepad.
Alte fisiere ar fi cele specifice Windows-ului,.exe,.bak, alte tipuri de fisiere,.bin, fisiere pentru redare filme in cadrul unor jocuri,.bik, fisiere pentru harti 3d, personaje sau pachete de date (tot din jocuri), unul dintre formatele folosite este. forge, folosit de Ubisoft,.pak. Sper ca am ajutat

| TheRomanticGuy a răspuns:

Ca sa realizezi ce chestie?