| georgiana55 a întrebat:

Am si eu o intrebare ( de fapt mai mult o rugaminte)! Stie cineva de unde pot lua si eu un driver video vga compatible, sau daca era cineva cont pe nvidia si il poate lua de acolo sa mi-l trimita si mie! nu reusesc sa il iau de pe site-uri, deoarece toate imi intra pe nvidia si nu am cont si nici nu stiu sincer cum sa fac ca nu am vazut nimic de genul cont nou plus ca tara romania nu exista pentru ei! Daca ma poate ajuta cineva, va roooog! Multumesc

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti trebuie cont pe nVIDIA... asa ca poti sa-ti iei orice driver

| georgiana55 explică:

Am incarcat sa iau alte drivere video dar nu sunt compatibile, din aceasta cauza trebuie sa il iau pe acesta, am incercat si alte site-uri dar toate ajung tot pe nVIDIA!

| georgiana55 explică:

Buna, mai am si eu nevoie de ceva de la cineva, daca vede cineva intrebarea :d! vreau sa fac rost de programul fidelio v8! de curand m-am angajat si trebuie sa invat sa lucrez pe acest program, dar nu il pot downloada free :d si ma gandeam ca ma poate ajuta cineva cu el! mersi