| anonim_4396 a întrebat:

Buna! Am si eu o intrebare: In legatura cu ppt-urile, stiti acele mici "artificii" prin care cu ajutorul unui scris sau a unei imagini ma poate redirectiona catre o noua pagina de ppt? De exemplu: Am ajuns la cuprins. Cum fac ca apasand un titlu de acolo sa fiu redirectionata si dupa aceea, cu ajutorul unei poze dintr-un colt sa ma intorc la cuprins?
Va multumesc!
Fundaaaaaa!

2 răspunsuri:
| Sihastrul a răspuns:

Clic Slide Show\action buttons\selectezi unul, il aplici in pagina\clic dreapta pe el\action settings\hiperlink to: selectezi.

| Eliene a răspuns:

@Sihastrul
Am o mica nelamurire: la mine, la slide show nu apar decat:
-from begining;
-from curent file;
-custom slide show;
-set up slide show;
-hide slide;
-record naration;
-rehease timing;
-use reheased timing;
-resolution;
-use presenter view.
Imi dau seama ca pe multe dintre ele nu le pot folosi in problema relatata, deci, poti sa imi spui cum sa rezolv dificultatea, dar mai explicit.
P. S. Am windows 7.
Daca reusesc sa fac ceea ce doresc, iti promit, funda e a ta!