| Al3csik a întrebat:

Tata trebuie sa-mi trimita un telefon, si vreau o idee... am un nokia n95 8gb, dar vreau ceva mai simplu, un nokia C5 spre exemplu. imi dati si voi niste idei?

Fundita la cele mai bune

Răspuns Câştigător
| LiaYapp a răspuns:

Daca vrei ceva ckasic eu ti-l recomand pe Nokia 3120 Classic il am si este foarte bun sau un Nokia x3 si el este bun si simplu... daca doresti ceva cu touchscreen eu itii recomand si Samsung Star (S5230). Am folositr aceste telefoane si mi se par foarte bune, dar conteaza parerea ta

5 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Nokia n 82

| deathproof a răspuns:

Nokia C5 e foarte bun, Samsung u800, Sony Ericsson C901 si mai sunt si altele dar depinde pentru ce il vrei

| Al3csik explică:

De telefoane ma refer la idei

| Al3csik explică:

Niste idei de telefoane. sa fie standarde (clasice)

| PerlaNeagra a răspuns:

Samsung C3050, Nokia E71