| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Am si eu o mica problema cu skype: Pe un calculator aveam instalat Skype si Y! Messenger, dupa un timp i-am scos placa de sunet, iar acum desi calculatorul are sunet, nu pot auzi nimic de la skype...si imi da si eroare, zice ca nu gaseste placa de sunet. Ce ma sfatuiti sa fac? Vot+Funda :*

1 răspuns:
| TheEnergyNeverDies a răspuns:

Eu iti sugerez sa ii instalezi sunetul cu ajutorul unui driver luat de pe net sau de pe cd-ul calculatorului numit motherboard care contine drivere pentru detoate.Degeaba placa exista in calculator daca nu este si instalata happy