| roberta1998 a întrebat:

am si eu o mica problema.cum pot sa sterg aplicatile care nu mai sunt in telefon? adica intru in app store si imi apre acolo aplicatile pe care le-am sters la not on this iphone.nu-mi place pt ca contul meu de icloud mai este folosit si la alt telefon.sau cum as putea sa schimb contul de icloud fara sa se stearga ceva de pe acel iphone sau fara sa-l resetez? multumesc pentru ajutor.

Răspuns Câştigător
| mont a răspuns:

Nu se pot sterge aplicatiile din cont, acolo e istoricul practic al aplicatiilor cumparate chiar daca sunt gratuite, poti oricand astfel sa le reinstalezi fara sa le cumperi din nou, trebuie doar sa le downloadezi. Contul de icloud poti sa il schimbi din Configurari, nu e nevoie de resetare/sters nimic din telefon. Ai aplicatii cumparate care nu sunt gratuite pe acel cont?

2 răspunsuri:
| LoveIsLove4Ever a răspuns:

Dupa dezinstalare foloseste clean master, este si un lag al telefonului, nu a raportat catre app store dezinstalarea, din appstore la aplicatiile respective dale dezinstalare, asta ar trebui sa iti rezolve problema. funda?

| roberta1998 explică:

Am numai aplicatii gratis pe cont.