| lyly_8451 a întrebat:

Am si eu o mica problema.Nu sunt de mult pe acest sait si nu stiu cum sa dau funditabig grin.Cine imi explica primeste funda. Mersi mult.happy

9 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Pai in dreapta unui comentariu primit la o intrebare pusa de tine apare un buton "Declara raspunsul castigator" si cand ai cursorul deasupra lui se face si portocaliu, apasandu-l ramane si portocaliu permanent plus ca tocmai ai acordat "funda" acelei persoane care ti-a dat un raspuns convenabil.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Completare la ceea ce au spus ceilalti, fundita nu apare decat daca sunt mai multe raspunsuri sau, daca sunt mai putine, dupa trei zile.Pana nu apare, nu ai ce sa faci, astepti!

| vladvlad23 a răspuns:

Acolo ai "Raspunsul este : Folositor, Nefolositor, Amuzant, Inteligent, Stupid". Si ai langa o fundita pe care dai daca vrei ca, comentariul de langa sa fie castigator.

daniela
| daniela a răspuns:

In dreapta unui raspuns apare fundulita. dai click pe cea din dreptul raspunsului pe care vrei sa-l premiezi si apoi spui da si gata s-a rezolvat totul

| elena a răspuns:

Ar da @lyly fundita daca ar avea in dreptul raspunsurilor si ceea ce-si doreste foarte un utilizator de pe TPU.

| Ana-Maria94 a răspuns:

In colt jos in partea dreapta in dreptul raspunsului este o fundita si dai click pe ea. sper ca ti-am fost de folos.

| livisor27 a răspuns:

La intrebarile tale primesti raspunsuri, iar acolo iti alegi care e cel mai util si dai clic pe fundita care e in dreptul raspunsului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca nu ai posibilitatea sa dai fundite pentru ca nu le vad la tine pe pagina, dar o sa le ai, dreapta, o funda maree.

| Drunkenhearts a răspuns:

Momentan nu se pot da funda