| Marya_Candy_1996 a întrebat:

am si eu o probema.
cineva mi-a spart parola la mess si nu stiu nici intrebarile si nici id alternativ deoarece pers resp mi le-a schimbat si pe alea...
va rog ajutati-ma!:* dau funda! scuze cat da e cea mai populata

2 răspunsuri:
| strawbbery98 a răspuns:

Fa-ti un id nou si incearca sa descoperi cine ti-a facut asta si incearca sa vb cu el/ea si poate vrea sa tile inapoieze daca nu in cel mai rau caz poti merge la politie.(a patit-o si o prietena si s-a dus la) politie.

| Mozurov a răspuns:

In cazul tau nu mai poti face nimic. Daca nu stii intrebarile de securitate, nu ai cum sa iti recuperezi idul.Fa-ti altul.