| annaliana a întrebat:

am si eu o problema:am o camera web cu microfon inclus, dar nu stiu ce program sa-i instalez(sau ce sa fac)sa se si auda.Si ce e de facut daca nu ma vad si eu(cand vorbesc imi vad doar interlocutorul, pe mine nu ma vad)?
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| SRB a răspuns:

Te pot ajuta sa iti setezi microfonul de la webcam daca vrei.
Ti-am lasat mailul meu in PM[ Mesaj Privat ].

2 răspunsuri:
| SRB a răspuns:

Ce model de webcam ai? numele producatorului. Ce program de mesagerie instant folosesti? De regula instalezi driverul webcamului iar in setarile programului de mesagerie schimbi sa te vezi in webcamul tau si sa poti vorbi la microfonul camerei e o chestie de setari.

| annaliana explică:

Modelul este A4 tech,camera functioneaza, dar microfonul, nu.Ce setari trebuiesc facute?