| Suzzy_5903 a întrebat:

am si eu o problema cu calculatorul. Nu imi mai functioneaza messenger-ul, am incercat sa il dezinstalez si sa ii il reinstalez dar cand dau Sign-in imi apare sa dau " Don't send ". Care va pricepeti? Ps : Toate astea au pornit pentru ca am instalat multi mess-ul de prea multe ori, pentru ca celelalte nu functionau. Va multumesc frumos :*

3 răspunsuri:
| jhonny999 a răspuns:

Sunt corupti anumiti registri din Windows, ca alternativa pana la, o eventuala Reinstalare sau Reparare Windows. foloseste Trillian in locul Messenger are o interfata destul de placuta si se conecteaza pe Messenger fara probleme.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Să instalezi ULTIMA versiune de Messenger 11.5 de pe site-ul OFICIAL :

http://messenger.yahoo.com/download/