| ƦoyJoиЭsJR a întrebat:

Am si eu o problema cu contul meu pe "youtube" am cont.Intru si cand vreau sa pun un comment, dau post si imi scrie acolo jos "Error, try again Cancel or Post.Si nu mi-l posteaza. Ce sa fac sa mi-l posteze. Dau fundita la primul raspuns care ma ajuta.
(multumesc)

3 răspunsuri:
| ƦoyJoиЭsJR explică:

Nu eroarea asta e de vreo 1, sau 2 saptamani si na trecut.
Si nu nu e de la semnele de punctuactie.
Am scris fara nici un semn.
Si tot asa este.
Daca stie cineva de ce si ce trebuie facut astept raspunsuri.

| stfnn a răspuns:

Pai e o eroare, mi s-a intamplat si mie dar am asteptat putin si pe urma a mers.

| Mihai0eu a răspuns:

Ai un caracter invalid in coment, incearca sa elimini semnele de punctuatie