| LaPrimevere a întrebat:

am si eu o problema cu imprimanta, cand dau click pe print, intr-un document Word, aceasta imi scoate pe coli fete zambitoare, semne de intrebare si inimioare si multe alte semne de genul acesta. Imi poate spune si mie cineva ce are ea sau cu ce gresesc eu? multumesc tuturor pentru raspunsuri, o sa dau si fundita.happy

2 răspunsuri:
| capisci a răspuns:

Imprimanta foloseste un port paralel pentru conectarea la calculator? Sau o conectezi printr-un port USB? Altfel intrebat. cat de noua e si ce musa foloseste? Eu am o imprimanta veche de tot (luata in '99 si inca mai merge) care, atunci cand era conectata pri nportul paralel (mare, lat, cu multi pini), facea ce descrii tu mai sus. Ar trebui sa aiba si un port USB, caz in care, cumperi cablu, o conectezi asa, si in mare, nu cred ca ar mai trebui sa mai ai probleme.

| muzicalBoX a răspuns:

Probabil ai un virus in calc scaneazal si tu