| teadorr a întrebat:

Bună ...am şi eu o problema big grin ...deci nu ştiu pe ce am apăsat şi când vb pe mess şi vreau să dau enter să trim nu pot trimite ..adică atunci când dau enter să trim trece la următorul rând şi pot trimite doar dacă dau click pe send.mă puteţi ajuta? big grin

2 răspunsuri:
| Meow15 a răspuns:

Dai sus în colţ la Messenger > Preferences > Messages.

Apoi scrie :
Pressing Enter in a message window
- Sends the message
- Inserts a new line in the message

Trebuie să o ai bifată pe prima.
Apoi dai OK, şi gata.

Fundă? puppy dog eyes

| Mădă0611 a răspuns:

Nu vad nici un raspuns, dai o guma Turbo ca imi deschid messu' ca sa iti zic big grin
Messenger --> Preferences --> Messages --> Pressing Enter in a message window, bifezi Sends the message --> Apply --> Ok.