| Morooo a întrebat:

Am si eu o problema. Mi-am schimbat windows-ul si de cand l-am schimbat nu-mi merge sonorul ...nu prea ma pricep eu (frate-miu il repara, etc. Dar acum e la scoala) As vrea sa ma uit la un film, dar nu aud nimic. Puteti sa ma >ajutati? Dau funda. Multumesc frumos!

3 răspunsuri:
| Koss01 a răspuns:

Instaleaza ti driverul de sunet il poti gasi pe net sau sa iti descarci un program de exemplu driver robot... sun mai multe

| Morooo explică (pentru Koss01):

L-am instalat, dar plm...tot nu-mi merge. Scuze de vocabular, dar sa vad un film nu pot, sa ascult o melodie nu pot.Mor de nervi. Ok, deci, l-am instalat si nu merge ce pot face? happy

| Necunoscut123456789 a răspuns:

Ti-ai instalat driverul de sunet?