| gabrielaoana11 a întrebat:

Buna am si o intrebarebig grine ce pe facebook cand vreau sa comentez o poza nu ma lasa imi zice in lelul urmator:Some of your comments have been reported as spam. To avoid getting blocked again, make sure your posts are in line with the Facebook Community Standards.

ce trebuie sa fac? help!
funda
mersi

Răspuns Câştigător
| Slavian a răspuns:

Ai fost blocata pe nu stiu cat timp pentru ca ai scris ceva inadecvat intr-un comentariu.
Ce trebuie sa faci este sa astepti cateva ore/zile si totul se va rezolva happy