| Julia125 a întrebat:

Am tableta marca maxell si de la un timp nu ma lasa sa mai descarc nimic. Orice as vrea sa descarc(jocuri, programe. Etc)nu pot si cand ii dau download se inchide browserul. Iar daca ii dau reset, cand se aprinde imi spune ca din pacate browserul com. gooogle... s-a oprit. De ce? Si de ce nu pot descarca nimic pe ea? Funda + vot!

1 răspuns:
| McBoy a răspuns:

Incearca sa ii dai o resetare din fabrica daca nu merge nici asa reinstaleaza androidu pe care il ai sau o versiune mai noua si va merge. Ai luat virus...